A kecskeméti székhelyű Phoenix Mecano Kecskemét Kft. gépipari és elektronikai termékeket gyárt illetve fejleszt.

Fröccsöntő szerszámok gyártásával, javításával, karbantartásával foglalkozó részlegünk szerszámkészítő munkatársat keres.

Főbb feladatok:
  • fröccsöntő szerszámok előkészítése a gyártási terv alapján
  • fröccsszerszámok javítása, karbantartása, raktározása
  • fröccsöntő szerszámok átépítése meglévő műszaki rajzok alapján
  • hagyományos megmunkáló gépek használata
  • elvégzett feladatok számítógépes dokumentációja
Elvárások:
  • szakirányú végzettség (szerszámkészítő, forgácsoló, CNC)
  • minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • háromműszakos munkarend vállalása
  • hagyományos megmunkáló gépek (maró, köszürű, eszterga) ismerete
Előny:
  • híddaru-, targonca jogosítvány
  • egyéb releváns szakmai tapasztalat (hegesztés, felületelőkészítés, stb)
Amit kínálunk:
  • stabil vállalati háttér, igényes munkakörnyezet
  • versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások

A fényképes önéletrajzokat a jelentkezes@phoenix-mecano.hu címre várjuk.