Vállalatunk karbantartó munkatársat keres.

Feladatok:
  • gépek, készülékek karbantartása, javítása;
  • dokumentációk, karbantartási segédanyagok vezetése, kezelése, nyilvántartása;
  • kisebb mechanikus karbantartás, gépátállás végrehajtása;
  • egyéb, gyártást segítő feladatok ellátása.
Elvárások:
  • középfokú műszaki végzettség;
  • hidraulikai, pneumatikai ismeretek.
Előny:
  • elektrotechnikai, mechatronikai technikusi végzettség;
  • karbantartásban, gépjavításban való jártasság;
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • TPM, 5S Kaizen ismeretek.
Amit kínálunk:
  • negyedéves bónusz;
  • munkába járás támogatása;
  • céges buszjárat biztosítása;
  • munkaruha, védőfelszerelés;
  • egészségmegőrzés támogatása;
  • képzések, továbbképzések;
  • sporttevékenység támogatása;
  • céges rendezvények;
  • vállalati mobilcsomag;
  • céges nyaralási lehetőség;
  • kirándulások, kulturális események látogatása;
  • szociális élethelyzetek támogatása.

Az önéletrajzokat a jelentkezes@phoenix-mecano.hu e-mail címre várjuk.