Vállalatunk, a kecskeméti székhelyű Phoenix Mecano Kecskemét Kft. gépipari és elektronikai termékeket gyárt illetve fejleszt.

Elektromos műszerházakat gyártó részlegünk karbantartó munkatársat keres.

Feladatok:
  • gépek, készülékek karbantartása, javítása;
  • dokumentációk vezetése, kezelése;
  • karbantartási segédanyagok kezelése, nyilvántartása;
  • gyártást segítő egyéb feladatok ellátása.
Elvárások:
  • középfokú műszaki végzettség (elektrotechnikai,mechatronikai technikus);
  • karbantartásban, gépjavításban való jártasság;
  • hidraulikai, pneumatikai és/vagy vezérléstechnikai ismeretek;
  • megbízható, szorgalmas, dinamikus személyiség;
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek előny;
  • TPM, 5S Kaizen ismeretek.
Előny:
  • automatizált gyártósoron szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • stabil vállalati háttér;
  • szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör;
  • versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások.

Önéletrajzokat a jelentkezes@phoenix-mecano.hu e-mail címre várjuk.